Пенсионерски клуб „Прогрес“ с ръководител Радка Копанкова посети Дом за стари хора „Верният настойник“ гр. Камено вчера. Визитата бе по повод Великденските празници. Членовете на клуба зарадваха домуващите с рицитали и стихотворения за Възкресение Христово, народни и стари градски песни, много лакомства, козунаци и великденски яйца.
След официалната част, членовете на клуб „Прогрес“ посетиха и всички домуващи които са трудно подвижни и си останаха по леглата в стаите. Всички останаха много доволни от новите запознанства.
Посещението се превърна в истински празник за Дом за стари хора „Верният настойник“ гр. Камено, като пенсионерски клуб „Прогрес“ получи официална покана за посещение и на другият дом – този в гр. Черноморец.
Ръководството на Сдружение „Верният настойник“ изказва благодарност за милият жест, и се надява това да не бъде единствента среща между дома и пенсионерският клуб.